8 powodów aby wprowadzić w swoim gabinecie logopedycznym metodę Alfreda Tomatisa

 

1. Pomagasz bardziej efektywnie

Metoda A.Tomatisa bardzo dobrze wspomaga terapię logopedyczną. Uzyskujesz rezultaty szybciej i bardziej skutecznie. Pacjent jest zadowolony z postępu i rezultatu terapii logopedycznej a także z osiągnięcia dodatkowych korzyści, gdyż terapia uwagi słuchowej wpływa nie tylko na poprawę mowy.

2. Mała konkurencja rynkowa

Rynek jest relatywnie słabo wysycony placówkami oferującymi terapię uwagi słuchowej, w przeciwieństwie do liczby tradycyjnych gabinetów logopedycznych.

3. Efektywność biznesowa

Bardzo często to właśnie od logopedy pacjent dowiaduje się o istnieniu terapii metodą Alfreda Tomatisa, od którego zostaje wysłany na poszukiwanie gabinetu prowadzącego terapię uwagi słuchowej. Stosowanie obu terapii daje niekwestionowane synergiczne połączenie.

4. Wykorzystujesz wiedzę w nowych obszarach

Wiedzę z zakresu logopedii możesz z powodzeniem implikować w części zajęć z zakresu terapii uwagi słuchowej. Dzięki przeniesieniu posiadanej wiedzy na nowy obszar działania oferujesz swoim klientom bogatszą, bardziej konkurencyjną i bardziej kompleksową ofertę.

5. Wyróżniasz się ofertą a nie ceną

Nie musisz konkurować ceną by wyróżnić się na rynku. Pełniejsza oferta świadczy o Twojej chęci rozwoju i dbałości o dostarczenie klientowi najnowszych i najlepszych rozwiązań.

6. Masz więcej klientów

Trafiają do Ciebie osoby poszukujące terapii uwagi słuchowej, będące nieświadome faktu, że potrzebują również wspomagania ze strony logopedy. Co więcej, dzięki lepszym efektom swojej pracy, zyskujesz znacznie więcej klientów z polecenia.

7. Pozyskujesz nową wiedzę i umiejętności

Szkolenie niezbędne do prowadzenia terapii uwagi słuchowej metodą Alfreda Tomatisa, a także doświadczenie zdobywane z każdym dniem terapii to zastrzyk bogactwa wiedzy i nowych umiejętności.

8. Nowe obszary pomocy

Poszerza się obszar zaburzeń, w których jesteś w stanie pomagać swoim pacjentom. Terapia uwagi słuchowej doskonale sprawdza się wspomagająco w logopedii, ale też niesie pomoc pacjentom z problemami szkolnymi (czytanie, pisanie, dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia), nadpobudliwością ruchową, z zespołem deficytu uwagi, problemami emocjonalnymi, niską samooceną i w wielu innych obszarach. 

Zainteresował Cię temat? Więcej informacji na temat sprzętu do terapii uwagi słuchowej znajdziesz na stronie http://www.uwaga-sluchowa.pl/ 

Chcesz kupić sprzęt? Zapoznaj się z naszą ofertą dostępną na stronie www.arante.pl/sprzet-uwaga-sluchowa-pro.