8 powodów, dla których warto zostać terapeutą Metody A.Tomatisa

Jak zostać terapeutą Metody A.Tomatisa?

terapeuta tomatisa

 

 

Zastanawiasz się nad podjęciem pracy terapeuty? Myślisz o otwarciu swojego gabinetu lub prowadzeniu gabinetu w ramach placówki, w której pracujesz (szkoła, przedszkole, specjalny ośrodek szkolno-wychowawczy, fundacja, gabinet logopedyczny), ale nie wiesz czy warto?

 

Przedstawiamy zatem 8 czynników, które pozwolą Ci ocenić czy warto zostać terapeutą terapii uwagi słuchowej Metodą A. Tomatisa:

1) Praca, którą pokochasz

– nie jest to zwykła praca, ale praca w którą wkładasz serce – życiowa misja, którą podejmujesz wraz z decyzją o rozpoczęciu pracy terapeuty.

2) Pomagasz innym

– wykonując swoją codzienną pracę niesiesz pomoc tym, którzy jej potrzebują, dając przy tym nadzieję na nowe, lepsze życie osobom z różnego rodzaju zaburzeniami

3) Satysfakcja z efektów pracy

– praca, która daje widoczne efekty w postaci poprawy funkcjonowania pacjentów z różnymi problemami jest niesamowicie satysfakcjonująca.

inowacyjna terapia
4) Zarabiasz pracując w niszowej branży

– dzięki temu możesz uzyskać satysfakcjonujące zarobki i niezależność finansową.

5) Zdobywasz wiedzę

– szkolenia z terapii wg Metody A. Tomatisa przekazują niesamowitą ilość praktycznej wiedzy, ponadto praca terapeuty to nieustający proces uczenia się i zdobywania wiedzy.

6) Praca, która nigdy Ci się nie znudzi

– praca terapeuty nie jest monotonna, dzięki temu, że składa się z wielu różnorodnych czynności, takich jak: konsultacje z pacjentami, testy uwagi słuchowej, tworzenie programu terapii, zajmowanie się pacjentami podczas terapii, promocja gabinetu itd.

7) Radość z pracy z dziećmi i z poznawania nowych ludzi

– jeżeli kochasz dzieci i lubisz poznawać nowych ludzi to praca będzie sprawiała ci dużo radości.

8) Praca, która pozwoli na samorealizację

– zrealizowanie jednej z potrzeb każdego człowieka, dzięki której uzyskasz satysfakcję z życia i spełnienie, a co za tym idzie pełnię szczęścia.

uwaga słuchowa

 

Masz jeszcze wątpliwości czy ta praca jest dla Ciebie? Dowiedz się więcej na więcej na temat sprzętu do terapii uwagi słuchowej i metody terapii na stronie http://www.uwaga-sluchowa.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − trzy =