„Urodziny myszki Pracusi” – autorski produkt Alfasynapsis!

Audiobook multimedialny „Urodziny myszki Pracusi”

Jest nam niezmiernie miło przedstawić Wam nasz autorski produkt: audiobook multimedialny „Urodziny myszki Pracusi”! Nasz gabinet przygotował dla Was uniwersalne narzędzie do samodzielnej pracy z dzieckiem w domu: zestaw aż 14 ćwiczeń terapeutycznych zamkniętych w przyjemną i lekką historyjkę obrazkową. Głównym celem audiobooka multimedialnego jest utrwalanie wywołanej już przez logopedę głoski “sz”, ale także całościowe doskonalenie rozwoju dziecka (m.in motoryki dużej, uwagi oraz koncentracji).

 

Dla kogo?

„Urodziny myszki Pracusi” to narzędzie dla rodziców poszukujących dla dziecka atrakcyjnego sposobu utrwalania głoski “sz” w domu. Przeznaczone jest dla dzieci w wieku od 4-7 lat. Może także stanowić doskonałą formę zabawy ogólnorozwojowej dla dziecka.

Pomoc w wersji e-book polecamy także logopedom oferującym zajęcia w formie zdalnej. Stanowi on gotowe narzędzie, za pomocą którego logopeda ma możliwość urozmaicenia zajęć swojego pacjenta.

Rodzaje pakietów

Nasza propozycja terapeutyczna jest dostępna w 3 wersjach do wyboru:

  1. e-book – pdf przesyłany w wersji do samodzielnego pobrania i wydruku
  2. e-book + audiobook multimedialny – oprócz e-booka dołączamy wersję multimedialną, zawierającą nagranie, które przeprowadzi dziecko przez cały cykl ćwiczeń. Krok po kroku dziecko będzie wykonywało ćwiczenia pojawiające się kolejno na ekranie wraz z profesjonalnym wsparciem logopedy.

Gdzie kupić?

Więcej informacji na temat produktu i dlaczego warto go nabyć na stronie sklepu:
https://www.arante.pl/e-book-urodziny-myszki-pracusi.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 + cztery =