Wakacyjne zajęcia z Terapią A. Tomatisa

Chcesz wysłać dziecko na półkolonie? Czy wiesz, że nasze wakacyjne zajęcia gwarantują, że dziecko spędzi ten czas dobrze się bawiąc?  Dodatkowo uzyska wsparcie w swoich problemach szkolnych czy innych trudnościach, których doświadcza (sprawdź najczęstsze zastosowania terapii A. Tomatisa u dzieci). Może warto połączyć zabawę z terapią i w nowy rok szkolny wkroczyć z nowymi możliwościami?

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom przedstawiamy specjalną wakacyjną ofertę terapii Metodą A. Tomatisa w formie tygodniowych turnusów w Gabinecie Alfasynapsis w Wodzisławiu Śląskim. Tylko teraz Ty i Twoje dziecko macie możliwość skorzystania z oferty terapii na specjalnych warunkach. Zamiast dojeżdżać codziennie na 1,5h przez 4-6 tygodni – wykonaj etap terapii w 1 tydzień. (Spytaj o możliwość skorzystania z zajęć krótszych zajęć po 3,5 godziny dziennie, ale przez 2 tygodnie).

Kiedy? Proponowane terminy *:

 1. 27.06 – 01.07.2022
 2. 25.07 – 29.07.2022
 3. 22.08 – 26.08.2022

*Uruchomienie terminu uzależnione od minimalnej ilości chętnych. Ilość osób na dany termin ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Pamiętaj o tym, że nasz specjalny wakacyjny pakiet to więcej niż terapia słuchowa!

W cenie 1600 zł zapewniamy:

 • 6,5 godzin zajęć od 9.00 do 15.30 (godzina rozpoczęcia do ustalenia)
 • 22,5 h terapii uwagi słuchowej
 • posiłki – obiad (opcja dodatkowo płatna do uzgodnienia), zdrowa przekąska, napoje
 • zajęcia podczas terapii: gry planszowe, zabawy puzzlami, klockami, masami plastycznymi itd.
 • warsztaty plastyczne i manualne
 • zajęcia rekreacyjne, również na świeżym powietrzu
 • profesjonalną opiekę terapeuty podczas zajęć
 • zajęcia w kameralnej kilkuosobowej grupie

Chcesz pomóc swojemu dziecku przezwyciężyć jego trudności? Umów się konsultacje, na których dowiesz się, czy możemy pomóc efektywnie zorganizować wakacje Twojemu dziecku z problemami szkolnymi (i nie tylko) i dobrze przygotować je do nowego roku szkolnego łącząc przyjemne z pożytecznym. Na konsultacjach jest możliwość wykonania odpłatnego testu uwagi słuchowej (180 zł), który zobrazuje zaburzenia Twojego dziecka i pomoże zindywidualizować terapię podczas zajęć wakacyjnych.

Pokonaj problemy (nie tylko szkolne) w wakacje z Metodą A. Tomatisa! Nie czekaj ilość miejsc ograniczona! Zadzwoń i zapytaj o naszą ofertę.

Kontakt: 795 453 434

Zobacz także:

Pokonaj problemy szkolne z Metodą A. Tomatisa