BLOG

Matura bez stresu?

dodano: 22.03.2019r.
Maturzysto, egzamin dojrzałości to ważny moment w twoim życiu. Niestety poza mocną przepustką w świat wymarzonych studiów, często wiąże się z wielką presją i stresem. Taki stan nie pozwoli ci w pełni wykorzystać swojego potencjału.

Praca terapeuty Metody A.Tomatisa czy życiowa misja?

dodano: 11.03.2019r.
Jak wygląda praca terapeuty w gabinecie terapii uwagi słuchowej? Czy jest to zwyczajna praca czy raczej misja, która staje się częścią Twojego życia? Przeczytaj i oceń sam.

Dlaczego warto już od narodzin wspierać rozwój mowy swojego dziecka?

dodano: 06.02.2019r.
Jesteś świeżo upieczoną mamą i bardzo chcesz, aby rozwój twojego dziecka był jak najlepszy? Z napięciem wysłuchujesz porad mam i babć, otaczasz się masą książek oraz czytasz sporą ilość stron internetowych? Robisz wszystko, by jak najlepiej odnaleźć się w nowej roli oraz ustrzec swoje dziecko przed wszelkimi niebezpieczeństwami?

Diagnostyka w Metodzie A. Tomatisa

dodano: 23.01.2019r.
Dowiedz się jak wygląda test uwagi słuchowej i jego interpretacja.

Chcesz wreszcie zobaczyć efekty terapii logopedycznej u Twojego dziecka?

dodano: 14.01.2019r.
Terapia logopedyczna Twojego dziecka nie działa? Kolejne lekcje z logopedą nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, a Ty nie masz pojęcia dlaczego tak się dzieje? Czy wiesz jakie elementy wpływają na powodzenie terapii logopedycznej? Oto one:

Pokonaj problemy szkolne w ferie z Metodą A. Tomatisa

dodano: 02.01.2019r.
Czas zimowego odpoczynku od nauki, regeneracji po pierwszym nierzadko bardzo pracowitym półroczu. Dla wielu uczniów jest to chwilowa odskocznia od codziennych problemów szkolnych, do których niestety po dwóch tygodniach będą musieli powrócić. Jak pomóc dziecku z problemami szkolnymi nie psując mu dobrej zabawy w ferie?

Czy Twoje dziecko ma zaburzenia uwagi słuchowej?

dodano: 03.12.2018r.
Przedstawiamy krótki test, który pozwoli wstępnie rozpoznać, czy Twoje dziecko może mieć zaburzenia uwagi słuchowej.

Prawidłowe połykanie a brak efektów w terapii logopedycznej

dodano: 27.11.2018r.
Co wspólnego ma prawidłowe połykanie z nauką wymowy? Czy połykanie może wpływać na skuteczność terapii logopedycznej? Jeżeli terapia logopedyczna nie przynosi efektów sprawdź czy Twoje dziecko ma prawidłowo wykształcony nawyk połykania.